Сьогодні:

Зміст статті

 

Соціально - психологічна служба Погожокриницького ліцею Роменської міської ради Сумської області представлена практичним психологом.

Особисті дані:

ПІП: Губка Жанна Василівна

Місце навчання: Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка 

Стаж роботи: 5 років

У своїй роботі я дотримуюся клятви шкільного психолога:

  •  Ступаючи на шлях практичної психології, я присягаюся, що всі мої знання і здібності вкладу в свою непросту роботу.
  • У моїх руках душа значить, і доля того, хто звернувся до мене за допомогою. Все, що я умію і знаю, все, чим природа і люди обдарували мене як особистість, — для тих, хто йде до мене.
  • Я не допущу, щоб те, що я дізналася про людину, обернулося проти неї. Оволодіваючи професією психолога, щиро бажаю тільки одного — бути для людей тим, кому можна довіритися.
  • І хай успіх супроводить мені в моєму щирому прагненні спонукати і розвивати добро в дитині, допомагати їй в скрутні хвилини її поступового дорослішання, прийняти, цінувати і берегти загадку її неповторної індивідуальності.

 Основне завдання шкільного психолога — сприяти психічному та особистісному розвитку дітей, надавати допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу: учням, педагогічним працівникам, батькам.  На сторінці сайту  розміщена корисна інформація для учнів,  педагогів, батьків, які можуть познайомитися  з різними рекомендаціями по вихованню та розвитку дітей, знайти корисну та необхідну інформацію.  Бажаю приємних емоцій та корисної інформації  під час віртуальної подорожі по сторінках сайту!
Якщо ви хочете зв'язатися зі мною - це можна зробити через електронну пошту     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.