Сьогодні:

Найважча тисяча 21 століття.
Страх, біль, відчай, безвихідь, крик та сльози, невинні жертви, ДІТИ...
Віра в стійкість та мужність наших ангелів - Збройні Сили України!
Вдячність кожному та кожній, хто боронить нас щохвилини! Дякуємо кожному ветерану цієї страшної війни!
Вічна пам'ять тим, хто віддав життя за нашу країну, за кожного з нас!
Віримо в повернення кожної примусово вивезеної дитини, кожного полоненого та безвісти зниклого!
Віримо у нашу ПЕРЕМОГУ!

Вітаємо переможців та учасників Всеукраїнського конкурсу "Фінанси плануй - Україну будуй"

Фінансова грамотність – це багаж знань і навичок, які формують правильне ставлення до особистих грошей і дозволяють людині приймати вигідні для себе рішення. Чим раніше кожен це збагне, тим фінансово комфортніше стане наше життя, і країни в цілому. Це вміння потрібне кожній людині, щоб ефективно користуватися грошима й швидко досягати нових рівнів матеріального добробуту. Фінансова грамотність – прямий шлях до успіху, самодостатності та фінансових гараздів нашої України!

 

Не залежить доброта від зросту,
Не залежить доброта від віку.
Доброта з роками не старіє,
Доброта, як сонце, гріє.

У День доброти важливо звертати увагу на, здавалося б, незначні речі і бачити в них позитивні моменти. 13 листопада - вдалий час, щоб згадати, як важливо дарувати один одному яскраві емоції, творити добро на всій землі .
Справжня доброта – це коли ви робите хороші вчинки просто так і не чекаєте подяки та доброти у відповідь. Саме таке добро змінить світ на краще та посприяє тому, щоб на планеті запанувала щира любов людей один до одного.

Щорічно 11 листопада відзначають Міжнародний день енергозбереження. Мета свята – привернути увагу до стану навколишнього середовища та заощадження енергії, як до одного зі способів його зберегти. День енергозбереження об’єднує людей, які дбають про навколишнє середовище і, в першу чергу,про власну домівку.

На початку листопада в нашому ліцеї відбулася зустріч учнів навчального закладу з головним інспектором відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Роменського районного управління Головного управління ДСНС УКРАЇНИ в Сумській області Олександром Дейнекою щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Інспектор у своїх бесідах наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними до нестандартних ситуацій. Також учні отримали цікаві книги- підказки, як діяти в надзвичайних ситуаціях.

З 2020 року, за рішенням ЮНЕСКО, у перший четвер листопада відзначається Міжнародний день боротьби з насильством і булінгом у школі. Це важливе нагадування для всього світу про те, що будь-яка форма насильства, пов’язаного зі школою, порушує право на освіту, здоров’я та добробут учнів. Основна тема цього дня – об'єднання зусиль суспільства, педагогів, батьків та учнів, аби зупинити насильство, фізичний, вербальний та емоційний булінг, а також кібербулінг.


На канікулах осінніх
Час даремно ми не гаєм
Сонячні та теплі дні
З класом дружно проводжаєм.
Барви осені чарують
Все яскраве,золоте
Подих вітру й лист осінній…
Фото Вам розкаже все

А осінь пахне чимось особливим...
Для когось просто димом від багаття...
А я скажу, що осінь пахне дивом...
Із ледь відчутним ароматом щастя...

Осінь – чудова пора року, що славиться чарівністю фарб. Пофантазувавши, можна створити чудові творчі роботи з природнього матеріалу. Осінні поробки розвивають уяву, фантазію та дрібну моторику рук у дітей. А ще – це чудовий спосіб передати красу рідного краю у власноруч створених шедеврах. Тож учні початкових класів підготували роботи з природніх матеріалів. У процесі виготовлення робіт були використані різноманітні овочі, листя, шишки, жолуді, гілки та кора дерев. Виставка вийшла різнобарвною, яскравою та насиченою, бо сама природа надала нам багатий вибір матеріалу для різноманітної творчості.

З 24 по 31 жовтня світ поринає у вир медіаграмотності! Глобальний тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week), започаткований ООН у 2021 році, об'єднує країни для обговорення найгарячіших питань цифрової ери. Цьогорічна тема – «Нові цифрові кордони інформації»

Любіть красу своєї мови,
Звучання слів і запах слів:
Це квітка ніжна і чудова
З широких батьківських степів.
Всі каравани знайдуть воду
В краю пустель і злих негод:
Як річка, з роду і до роду,
Там мова з’єднує народ.

18 жовтня відзначається Європейський день протидії торгівлі людьми. Такий день необхідний для консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом – торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою. Людина – не товар! Цінність людського життя – не предмет торгівлі!

Уже 25 років поспіль радіодиктант національної єдності збирає всіх бажаючих ,які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. До флешмобу традиційно долучається чимало українців та любителів української мови .Учні та вчителі Погожокриницького ліцею також стали частинкою цієї події.

18 жовтня в багатьох країнах відзначають Міжнародний день охорони природи, починаючи з 1972 року. Мета цієї дати – підкреслити важливість дбайливого ставлення до природи та біорізноманіття, а також пошук альтернатив, що дають змогу людству розвиватися в рівновазі з іншими видами на планеті.

З 14.10 по 18.10 в нашому ліцеї проходив Олімпійський тиждень "Спорт- це життя". Проведення заходів було спрямоване на популяризацію здорового способу життя, рухової активності, залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом. У рамках Олімпійського тижня вчителями фізичної культури організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки. Учні отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи. Протягом тижня учні виконували завдання челенджу "Спорт- це життя".

Хліб один із найпопулярніших продуктів у світі, який ми споживаємо щодня. Тому не дивно, що у нього є і своє свято – Всесвітній день хліба, що відзначається щорічно 16 жовтня . Люди різних національностей завжди дбайливо і трепетно ставилися до хліба , як до свого годувальника. Йому відводилося найпочесніше місце на столі, він був і залишається символом життя. У наших предків хліб був і головною ознакою достатку в родині, і благополуччя в будинку. Вітаємо зі святом всіх, хто любить хліб, хто шанує його, хто вкладає в його створення усього себе!

 

Scroll to top