Сьогодні:

Під час Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху, який проходив з 13 по 19 травня 2024 року в нашому дитячому садочку були проведені заходи, які стосувалися актуальних питань з безпеки на дорозі, дотримання безпечної поведінки та поширенню знань про безпеку дорожнього руху.
В рамках Тижня були проведені бесіди, інтегровані заняття, виховні години на теми: «Транспорт та його роль в житті людини», «Світлофор – наш добрий друг», «Дорожні знаки відкривай – абетку безпеки вивчай». Діти переглядали мультиплікаційний фільм про правила дорожнього руху «Уроки тітоньки Сови. Школа вуличних наук», моделювали проблемні ситуації «Переходимо вулицю», «Водії», малювали світлофор та ситуації на дорозі.

16.05.2024 усі малята, а також працівники нашого дитячого садочку теж долучились до святкування. І ще зранку весь садочок замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. Протягом дня дошкільнята ознайомилися з історією вишиванки, піснями про вишиту сорочку та різними техніками вишивання. Грали в ігри, аплікували сорочку-вишиванку, співали, танцювали. Також було проведено флешмоб "Вишиваночка" під музичний супровід.

З 22 по 26 квітня 2024 року у ДНЗ пройшов «Тиждень цивільного захисту» метою якого було: - поліпшення якості освітньої роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вдосконалення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС. Під час проведення «Тижня цивільного захисту» педагогічними працівниками закладу проведені цільові бесіди, словесно-дидактичні, творчі ігри, відбувся перегляд інтерактивних розвивальних мультфільмів.

З трепетом в нашому дитячому садочку очікували малята весняний бал на честь ніжних дівчаток, веселих сестричок, дбайливих мам і бабусь. Свято "Весна в капелюшку" – ще одна можливість хлопчикам показати свою силу і проявити турботу. А дівчаткам показати свої нарядні сукні, неймовірні головні убори, вміння робити дефіле, танцювати і співати. Свято Весни– одне з найулюбленіших свят у нашому дитячому садку. Цьогоріч воно пройшло весело та незвичайно.

З 12-16 лютого 2024 року в нашому ДНЗ пройшов тиждень безпеки. Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних ситуацій, обов"язково навчати обережності,тому заходи, проведені в закладі,налаштували вихованців і педагогів на продуктивну роботу під час всього тижня. Треба завжди памятати,що дитина - найцінніший скарб,сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини,а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров"я та захист життя дйтей - основне завдання, що стояло перед нами. Головна мета тижня - формувати у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки,навичок розуміння та оцінки небезпеки: безпечної поведінки вдома,на вулиці,у повсякденному житті.

Новорічні ранки в кожному дитячому садку- чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти та дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Сьогодні в нашому дитячому садочку відбулося свято "Як мишенята хотіли зіпсувати новорічне свято". Казкові герої новорічної вистави захопили дітей в дивовижний світ казки своїми веселими хороводами, запальними таночками, завзятими іграми. Своїми віршами і піснями діти порадували найголовніших гостей - Зимоньку і Сніговичка, які в свою чергу почастувати дітей солодкими подарунками

 

Кожна нація, кожен народ, мають свої традиції, звичаї, обряди та свята, становлення яких відбуваються протягом багатьох століть. Добрі традиції не повинні зникати, і саме від нас, батьків та вихователів, залежить, чи збережемо їх, чи зможемо передати наступним поколінням. Тому завдання педагогічного колективу нашого дитячого садочка спрямоване на те, щоб познайомити малюків з національними традиціями: навчити поважати і шанувати пам’ять предків; виховати шанобливе ставлення до свого коріння. Хустка – це життя… Вона пам’ять роду, його святиня. Хустка - це оберіг жінки, бо оберігає її від усього злого. Хустка здавна відігравала магічну роль. Без минулого немає майбутнього. І нехай хустка, як оберіг, зігріває наші душі й живе вічно, як наша невмируща Україна.

6 грудня 2023 року в нашому дитячому садочку відбулося свято, присвячене Дню Святого Миколая. Вже стало доброю традицією відзначати це свято в стінах дитячого садка. Підготовку до урочистого дня малюки почали заздалегідь. Батьки і вихователі читали дітям казки та легенди про Святого Миколая, вивчали вірші, пісні, грали в українські народні ігри. Результатом такого свята був веселий сміх, радісні дитячі очі, атмосфера доброти та любові. І, звичайно, солодкі подаруночки від Миколая.

Сьогодні, 13 листопада 2023 року, у дітей старшої підгрупи пройшов День доброти. Для гармонічного розвитку дитини дуже важливо, щоб вона росла в атмосфері доброти і радості. З вихованцями проведені рольові ігри на тему «Все починається з доброти» аби донести дітям розуміння сили добра, прагнення допомогати слабшому, цінувати добрі вчинки, взаємини, аналізувати свою поведінку. Кульмінацією заняття стало малювання Квітки-семибарвиці. Діти разом з вихователем загадали, що кожен наступнй день був добрішим та привітнішим.

Весело та цікаво пройшло осіннє свято в нашому закладі. Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу Осені-чарівниці, яка подарували дітям безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх, веселих піснях. На святі панувала особлива атмосфера тепла і затишку.

Випускний у дитячому садку – це незабутній момент, момент, коли малюки прощаються з вихователями та розпочинають новий етап свого життя – навчання у початковій школі. 

Весь дитсадочок вам бажає
Доріг щасливих і дзвінких.
А школа радо привітає
Першокласників таких!!!

В межах святкування Міжнародного дня Вишиванки 18 травня в дитячому садку Погожокриницького ліцею в пройшов День Вишиванки. Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки, про значення кольорів та символів. Дітки грались в ігри " Чия вишиванка", "Що за чим", "Вишиванка" (знайди тінь), "Знайди візерунок до вишиванки", співали пісень та ін. На завершення був проведений флешмоб "Вишиванка". Тож в цілому святковий день видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним.

Лине кулька чарівна,

аж до сонця. Ось вона!

То зелена, то блакитна,

де ж вона? Її не видно!

Видуваю ще одну,

кульку мильну, чарівну!

     Усі діти та й навіть дорослі просто обожнюють мильні бульбашки. Великі і малі, різнокольорові та стрімкі, легенькі, тендітні – гратися з ними хочеться завжди, але найприємніше це робити теплого літнього дня. Саме тому 20 червня у нашому дошкільному закладі була проведена розвага «Свято мильних бульбашок».

   Скільки радості та щасливих емоцій принесли воно дітлахам! Діти виконували  веселі таночки з мильними бульбашками, вправлялися у видуванні найбільшої бульбашки, змагалися у надуванні пишної піни, а також перетворювались у справжніх чародіїв під час фокусів. Мильні бульбашки заполонили весь дитячий майданчик, скрізь лунав дитячий сміх.

    Свято мильних бульбашок принесло дітям море незабутніх вражень та дало можливість доторкнутися до справжніх чудес.

Чому такий щасливий день?
Чому так радісно усім?
Святкують діти Мамин день
В садочку і на всій землі!
На минулому тижні в дошкільному підрозділі Погожокриницького ліцею було проведено чудове свято весни, краси, чарівності, ніжності - мами. Свято у дитячому садку-це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Вихованці нашого садочка дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів. На святі звучали пісні про маму, бабусю, слова вдячності, любові. Це було дуже мило, ніжно і емоційно. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні дитячі враження.

Літо для дошкільнят – це час для реалізації мрій, активних ігор, появи нових друзів. 1 червня у нашому закладі пройшла розвага «Казкова подорож з Квіткою-семибарвницею». Сяючі очі дітей, усміхнені обличчя, радісний щебет – ось на такому піднесеному настрої відбулося ще одне свято. Діти завзято змагались, відгадували загадки, танцювали, грали і ігри. На свято до малечі завітала Бабуся Ягуся, подарувавши дітям гарний настрій, адже літо – це пора приємних емоцій та веселого відпочинку для дітей.

З 1 по 5 травня 2023 року в дошкільному закладі Погожокриницького ліцею був проведений тиждень права, з метою формування морально-правової культури дітей дошкільного віку та підвищення рівня правової культури батьків. Правове виховання розпочинається в сім’ї з усвідомлення дитиною своїх прав та обов’язків щодо членів родини, сімейних традицій та цінностей.
Всеукраїнський тиждень права пройшов цікаво та змістовно. Діти ознайомились з правами людини, поглибили свої знання про норми поведінки в різних життєвих ситуаціях, розширили свої знання про добро, чесність, справедливість, щирість.

Scroll to top