-
Опубліковано: 21 червня 2024
![](https://pohozhaschool.sm.ua/templates/sj_joomla3/images/white.gif)
Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. 20 червня 2024 року в актовій залі дитячого садочка Погожокриницького ліцею гарно та урочисто пройшло прощання з дитсадком. Зусиллями педагогічного колективу закладу освіти організовано цікаве та змістовне свято, яке запам'ятається всім присутнім надовго та залишить добрі спогади. Всі присутні на заході отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.