Сьогодні:
Інформація про заклад

Погожокриницький ліцей Роменської міської ради Сумської області

Матеріально-технічна база

У ліцеї функціонує 10 класів, у яких навчаються 91 учнень, мова навчання українська та 20 вихованців ДНЗ. Обладнано 10 навчальних кабінетів, кімната для заняття спортом, бібліотека, їдальня. У грудні 2006 року введено в дію комп’ютерний клас на 5 комп’ютерів. У 2007 році побудована топкова на газовому паливі. У 2017 році збудована топкова на твердому паливі. У період з 2018 по 2020 роки обладнано та забезпечено дидактичними матеріалами три кабінети початкових класів відповідно до вимог Нового освітнього простору у рамках запровадження Концепції Нової української школи. Учні початкових класів НУШ у повному об’ємі забезпечені персональними комп’ютерами. У чотирьох кабінетах ліцею встановлено мультимедійні дошки.

Територія обслуговування Погожокриницького ліцею

За Погожокриницьким ліцеєм для забезпечення права кожної дитини на здобуття початкової та/або базової середньої освіти, що найбільш доступний та найбільший до місця проживання дитини закріплено наступні населені пункти Роменського району: с. Погожа Криниця, с.Степурине, с.Колісникове, с. Заруддя, с. Велике, с. Мале, с. Кашпури, с. Зюзюки.

Ліцензований обсяг здобувачів освіти, які можуть навчатися в закладі складає 200 осіб.

Додаткові освітні послуги навчальний заклад не надає.

Гуртожитки відсутні. Навчання здійснюється на безоплатній основі.

Мовою освітнього процесу в навчальному закладі відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про державну мову України”, Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, Конституції України та Статуту школи є українська мова.

 

Scroll to top