Сьогодні:

 

Дошкільний підрозділ відкрито 1 вересня  2013 року на базі Погожокриницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Роменської  районної ради Сумської області, який реорганізовано в Погожокриницький  ліцей Роменської міської ради Сумської області.

Заклад розташований за адресою: Сумська область, Роменський район, село Погожа Криниця, вулиця Центральна, будинок 13.

 Керівник закладу - тимчасово виконуюча обовʹязки директора – Ситник Світлана Олексіївна .

Дошкільний підрозділ - заклад, який задовольняє потреби громадян села Погожа Криниця, села Заруддя, села Малий Хутір, села Степурине, села Кашпури та села Зюзюки у догляді, оздоровленні та всебічному гармонійному розвитку дітей дошкільного віку від трьох до шести років народження.

Освіта дітей дошкільного віку у межах Базового компонента дошкільної освіти проводиться за комплексною програмою розвитку дитини дошкільного віку виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

Орієнтовний розподіл навчального навантаження на тиждень за віковими групами відповідає вимогам Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 року № 234) та Наказу Міністерства освіти і науки № 446 від 20.04.2015 року «Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форм власності».

Дошкільний підрозділ Погожокриницького  ліцею Роменської міської ради Сумської області в своїй діяльності керується Конституцією України, здійснює освітню діяльність відповідно Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації освітнього процесу», Статуту ліцею та іншим нормативним документам, що регламентують освітню діяльність.

У 2022/2023 навчальному році у дошкільному підрозділі Погожокриницького ліцею з 1 вересня функціонує одна різновікова група за змішаною формою навчання, а з 1 січня 2023 року – офлайн форма навчання. Мова навчання та виховання – українська.

Працює у дошкільному підрозділі 7 працівників, у т. ч.: педагогічних – 3, а саме:

  • 1 вихователь;
  • 1 вихователь (музичний керівник, інструктор з фізичної культури)
  • практичний психолог;
  • помічник вихователя;
  • машиніст із прання та ремонту білизни;
  • кухар;
  • медична сестра (старша).

  Заклад дошкільної освіти підключено до мережі Інтернету, має свій сайт, на якому висвітлюються різноманітні матеріали щодо роботи підрозділу.

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється на підставі заяв батьків, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки про наявність щеплень у дитини, свідоцтва про народження дитини та документів (якщо такі є в наявності) щодо підтвердження пільгової категорії дитини.

Дошкільний підрозділ Погожокриницького ліцею Роменської міської ради Сумської області в своїй діяльності керується Конституцією України, здійснює освітню діяльність відповідно Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти щодо організації освітнього процесу», Статуту ліцею та іншим нормативним документам, що регламентують освітню діяльність.

 

Перспективний план роботи вихователів різновікової групи 2022-2023 н.р.

Орієнтовний розподіл часу вихованців ДНЗ

Розподіл занять на тиждень

Консультативний центр "Разом з мамою"

Співпраця з батьками

Scroll to top