Сьогодні:

У шанувальників футболу всього світу є свято - Всесвітній день футболу. Подякувати можна ООН, яка і запропонувала відзначати свято в останній день квітня кожного року. Таким чином цей вид спорту для багатьох мільйонів людей не просто гра, а стиль життя.
Тому в нашому ліцеї проведено змагання з футболу між хлопцями 8 - 11 класів. Перемогла дружба. Бажаємо нашим юним футболістам натхнення на подальші перемоги!

Команда дівчат Погожокриницького ліцею долучилася до челенджу “Пліч-о-пліч” у соціальних мережах.

Настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло , але й мозок. Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Під час гри людина багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі ділянки мозку задіяні і працюють так, як ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари. Кожної перерви та у позаурочний час учні нашого ліцею збираються разом для того, аби повболівати за своїх однокласників та друзів. Гра в настільний теніс захопила всіх учнів, тому в нашому ліцеї проведено І тур змагання з тенісу.

В рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «МИ ПЕРЕМОЖЕМО», у Погожокриницькому ліцеї розпочалися змагання із черліденгу. Черлідинг — це поєднання енергії, сили та грації. Черлідинг показує, що спорт — це сила, що надихає та об'єднує людей навколо себе

У Погожокриницькому ліцеї відбувся І етап шкільної програми "Пліч-о-пліч!" у рамках проєкту Всеукраїнських шкільних ліг. Сьогодні до змагань доєдналися команди дівчат 7-9 класів, між якими було проведено змагання з баскетболу. Хто спортом займається,той сили набирається.

У рамках І етапу "Пліч-о-пліч"  у Погожокриницькому ліцеї 19 січня були проведені змагання з баскетболу серед учнів 7-9 класів.

Проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» — система регіональних спортивних шкільних ліг, які щорічно проводять на рівні школи, району, області та України. Мета — збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом. «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» - це можливість проявити себе, свої навички та вміння в рамках найкрутіших спортивних шкільних змагань. Ми не байдужі до спорту і бажаємо принести перемогу своїй школі, громаді, країні – то ж ми долучаємося!

 

У рамках реалізації Президентської програми "Пліч-о-пліч" стартував І шкільний етап. З метою залучення школярів до систематичних занять фізичними вправи,формування у них лідерських якостей через спорт у Погожокриницькому ліцеї були сформовані команди. Учасники долучилися до спортивного проєкту та розпочали тренування. Разом переможемо!

Scroll to top