Шановні батьки!
Наші спільна взаємодія допоможе виховати емоційностійку, психологічного зрілу Особистість з великої літери, стресостійку людину, гідного члена суспільства,.
Допомога дорослих дуже потрібна в будь-якому віці.
А в реаліях сьогодення ВАЖЛИВА ЯК НІКОЛИ!
Три заповіді батькам, як виховувати дітей
Заповідь перша. Вірити в безмежні можливості своєї дитини, який би характер вона не мала. Дайте їй шанс і вона розкриється!
Заповідь друга. Вірити в себе, Якщо віритимете — у вас відкриються таланти, потрібні дитині від вас. Ви знайдете потрібні слова, знайдете багато любові в серці.
Третя заповідь. Вірити, що дитина — носій свого власного призначення. І що ваша дитина прийшла в сім’ю з метою, яка вам, дорослим, ще невідома.
Дитина може піти вашим шляхом або обрати свій, та вона не зобов’язана ставати відображенням ваших очікувань. Ви просто маєте створити умови, щоб діти знайшли себе, а заразом і шлях життєвий знайдеться.
Рекомендації для батьків: «Забезпечення психічного здоров’я дитини»
Як потурбуватися про психічне здоров’я своєї дитини
Деструктивні субкультури: що потрібно знати та як захистити свою дитину
У мережі останнім часом більше стає згадок про прихильників молодіжної субкультури та поширення її серед підлітків, яка проникла до нас з країни-агресора. Іноді підліток не може самостійно реалізувати свої бажання. Він знаходить місце у молодіжному угрупуванні для свого самоствердження та своєї самореалізації. Задля цього підлітки об'єднуються у неформальні групи. Деякі батьки навіть можуть не підозрювати, що її дитина належить до певної субкультури та може мати девіантну поведінку.
Поради для батьків
У зону ризику виявів деструктивної поведінки потрапляють підлітки, яким бракує батьківської уваги і підтримки, а також ті, чиє перебування в інтернеті не контролюють.
Що можуть зробити батьки для попередження залучення їхньої дитини до десткуртивних груп?
- Будувати довірливі стосунки. З цікавістю розпитувати, розмовляти. Подивитися, наприклад, ті самі аніме: не дивлячись на дивність художніх образів, там є гарні ідеї щодо дружби, родини тощо.
-Виховувати власним прикладом. Якщо в родині існує культура насильства і культура засудження, то і діти будуть прагнути до таких компаній. Коли вони будуть потрапляти туди, їм буде здаватися це нормою. Почніть із себе.
- Надавати альтернативу. Якщо дитина відвідує спортивні секції, творчі гуртки, благодійні заходи, то вона постійно зайнята. У неї є альтернативні варіанти компаній, які вона може обрати.
Корисні ресурси:
Управління Державної служби якості освіти у Сумській області